1399/3/8 پنجشنبه ولیپور در بازدید سرزده از کتابخانه عمومی شهید کاکو جویبار مطرح کرد؛ سال 99 با سرفصل های جدید از خدمات فرهنگی و با ابتکارات بدیع در سطح کتابخانه های عمومی مازندران مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از کتابخانه عمومی شهید رضا کاکو شهرستان جویبار بصورت سرزده بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، صبح امروز (پنجشنبه، 99/3/8)، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با همراهی معاونین اداره کل، از کتابخانه عمومی شهید رضا کاکو شهرستان جویبار بصورت سرزده بازدید کرد.
وی در این بازدید تاکید کرد: همچون سال های قبل، برنامه های متنوع کتابخوانی را در سال 99 برگزار خواهیم کرد و فعالیت های ترویج کتابخوانی با قدرت ادامه خواهد داشت.
ولیپور با بیان اینکه در مدت تعطیلی کتابخانه ها، کتابداری تعطیل نبود و کتابداران در فضای مجازی مشغول انجام رسالتشان بودند، گفت: محیط کتابخانه فضای مطلوب و مورد علاقه همکارانمان است و مسلماً انگیزه آنها پس از بازگشتن به محل کار محبوبشان بیشتر هم می شود.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ابراز امیدواری کرد سرفصل های جدیدی از خدمات فرهنگی را با ابتکارات بدیع در سطح کتابخانه های استان داشته باشیم و سال 99 را با موفقیت های بیشتر و خاطرات خوش به پایان برسانیم.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991