1399/7/2 چهارشنبه با حضور ولیپور انجام شد؛ بازدید سرزده از کتابخانه های عمومی شهرستان سوادکوه آرزو ولیپور صبح امروز از کتابخانه های عمومی شیرگاه، پل سفید و آلاشت بازدید کرد . به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان مازندران؛ صبح امروز (چهارشنبه ۹۹/۷/۲) آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مازندران به همراه معاونین و کارشناسان اداره کل از کتابخانه های عمومی شهید کمیل ایمانی زیراب، شیخ محمد فارابی پل سفید و شهدای آلاشت بازدید کرد .

ولی پور در این بازدید ضمن خدا قوت به کتابداران و بررسی مشکلات کتابخانه‌ها از روند تجهیز و بهسازی کتابخانه آلاشت بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات و روند پیشرفت این کتابخانه قرار گرفت و دستور رفع مشکلات پیش رو را داد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مازندران در ادامه بازدید با کتابداران دیدار و گفتگو صمیمانه ای داشت و ضرورت فعالیت کتابخانه ای در فضای مجازی را مورد تاکید قرار داد و افزود: کار کتابخانه ای در روزهایی کرونایی که شهرستان‌های مثل سوادکوه در وضعیت قرمز هستند، نباید تعطیل باشد و ارتباط موثر با اعضا در فضای مجازی باعث رونق کتابخوانی می‌شود و نشانه تعطیل نبودن کتابخانه‌ها است.
 
امتیاز دهی
 
 

 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991