1399/5/22 چهارشنبه با همراهی استاندار و جمعی از مسئولین استان صورت گرفت؛ بازدید معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از پروژه کتابخانه مرکزی مازندران معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با همراهی استاندار و جمعی از مسئولین استان از پروژه کتابخانه مرکزی مازندران بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، محمد باقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، عصر امروز (چهارشنبه ۲۲ مرداد ۹۹) با همراهی احمد حسین زادگان، استاندار مازندران، علی بابایی کارنامی، نماینده ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و جمعی دیگر از مسئولین از پروژه کتابخانه مرکزی مازندران بازدید کرد.

وی وجود کتابخانه مرکزی در هر استان را یک ضرورت فرهنگی دانست و ضمن تاکید بر لزوم تکمیل پروژه کتابخانه مرکزی در مازندران، اظهار داشت: تلاش می کنیم با اختصاص اعتبار کافی، تا پایان سال این پروژه مهم را به بهره برداری برسانیم و امید که بهره برداری از این پروژه هدیه ای در خور به مردم بافرهنگ و کتابخوان مازندران باشد.

نوبخت با بیان اینکه با وجود همه مشکلات، تلاش ما بر تکمیل پروژه های نیمه تمام است، اظهار داشت: توجه به توسعه زیربنای فرهنگی در اختصاص بودجه بصورت ویژه لحاظ می شود و سعی می کنیم توسعه متوازن فرهنگی در همه استان ها داشته باشیم.

گفتنی است پروژه کتابخانه مرکزی از سال ۸۷ در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر و زیربنای ۷۶۰۰ متر آغاز و به دلیل عدم تخصیص مناسب تا کنون تنها با پیشرفت ۵۰ درصدی، به بهره برداری نرسیده است که برای تکمیل به بودجه ای به میزان ۲۴۰ میلیارد ریال نیازمند است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991