1399/2/7 يكشنبه مدیرکل آموزش و پرورش مازندران: امیدوارم دانش آموزان و فرهنگیان از ظرفیت جشنواره کتابخوانی رضوی به نحو مطلوب بهره ببرند مدیرکل آموزش و پرورش مازندران به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی پیامی را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، علیرضا سعدی پور، مدیرکل آموزش و پرورش مازندران به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی پیامی را صادر کرد که متن آن بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امام هشتم شیعیان علی بن موسی الرضا(ع) تنها امام معصومی هستند که مشهدِ پاک و بارگاه متبرکشان، در جغرافیای ایران اسلامی می باشد که موجبات برکات عظیم معنوی و فرهنگی را فراهم آورده است.

در این سال هایی که جشنواره کتابخوانی رضوی در حال برگزاری است، کتاب های ارزشمندی که برای رده های مختلف سنی در نظر گرفته می شود، نوید ترویج معارف رضوی را در لایه های مختلف جامعه می دهد که جای بسی خرسندی دارد.

اکنون که جشنواره کتابخوانی رضوی به ایستگاه دهم رسید، یکی دیگر از مراحل نشر برکات و خیرات فرهنگی امام هشتم برای ما رقم خواهد خورد و امیدوارم همگان، بویژه دانش آموزان و فرهنگیان از این ظرفیت به نحو مطلوب بهره ببرند.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به آدرس‌های www.samakpl.ir یا www.razavi.iranpl.ir  برای دریافت فایل کتاب‌ها اقدام و تا ۹ خرداد ۱۳۹۹ آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991